Předplatné 2023/2024

 15 čísel během školního roku, mezi kterými jsou

  • standardní čísla (20 stran formát A5)
  • adventní kalendář
  • lapbook

dárek na prázdniny
další nápady na našich webových stránkách


Chcete předplatné? Vyberte si jaké…
Pokud už DUHU odebíráte, předplatné se vám automaticky prodlužuje.
Pokud DUHU odebíráte a předplatné už nechcete, musíte nám napsat! Děkujeme.
POLOLETNÍ ZKRÁCENÉ PŘEDPLATNÉ 2024
Chcete předplatné jenom za polovic, nebo jste to nestihli? Objednejte si zkrácené předplatné do června 2024 na 10 čísel za 300 Kč.

ZÁKLADNÍ PŘEDPLATNÉ
Roční předplatné za 500 Kč na školní rok 2023/2024. Při objednání během školního roku vám čísla pošleme vždy zpětně od září 2023, ať vám nic nechybí z celého ročníku.

DÁRKOVÉ PŘEDPLATNÉ
Pokud chcete předplatné zaplatit své neteři, synovci, vnučce, vnukovi je ve stejné výši 500 Kč …a stačí uvést jejich zasílací adresu.

KOMUNITNÍ PŘEDPLATNÉ
Touto částkou vycházíme vstříc rodinám s omezeným rozpočtem. Stačí zaplatit 400 Kč.

MNOŽSTEVNÍ SLEVY
Pro farnosti, školy a všechny, kteří chcete odebírat větší počet kusů. Při nákupu se vám automaticky sníží cena a výslednou částku hned uvidíte.

MOJE PŘEDPLATNÉ
Líbí se vám naše práce a chcete nás podpořit? Můžete cenu za roční předplatné navýšit na 600 Kč. Díky tomuto předplatnému zasponzorujete časopis ostatním a také dětem z českých vesnic v rumunském Banátu.Chcete zaslat zdarma naše letáky?
Napište na info(at)mojeduha.cz nebo sem
Číslo účtu 6210731001/5500.
Při platbě prosíme uvádějte svůj variabilní symbol, jinak budeme mít problém vaši platbu identifikovat. Variabilní symbol je shodný s číslem faktury, je také uvedený na štítku obálky, ve které se časopis doručuje, příp. vám jej zašleme mailem. Děkujeme. 


Při odběru většího počtu kusů NABÍZÍME SLEVU! Nabízíme také možnost domluvit si při odběru většího počtu kusů SPLÁTKOVÝ KALENDÁŘ! Kontaktujte redakci.


Cena zahrnuje náklady na výrobu, tisk a distribuci. Vaše předplatné je prodlouženo do následujícího roku. S posledním červnovým číslem dostanete složenku k případné úhradě předplatného na další školní rok. Odhlášení, případně jakékoli další změny sdělujte na adresu redakce.

 

zpět